Oferta biura rachunkowego

Profil

Buro Rachunkowe MEDICSOFT Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej aptek oraz firm z branży farmaceutycznej i medycznej, a także podmiotów działających w innych branżach. Naszymi klientami są firmy z Wrocławia oraz z terenu całego Dolnego Śląska.

Działamy na podstawie Świadectwa Kwalifikacyjnego Ministra Finansów do usługowego prowadzenia biura rachunkowego nr 214/95 oraz 2014/2003.

Bezpieczeństwo

Korzystanie z naszych usług to przede wszystkim bezpieczeństwo Państwa danych (zapewniamy całkowite bezpieczeństwo i zachowanie w tajemnicy baz danych oraz informacji przekazanych przez Klientów), niższe koszty własne prowadzonej działalności gospodarczej, gwarancja i profesjonalizm wykonywanych przez nas czynności.

Doświadczenie

Długoletnie doświadczenie pozwala nam na rzetelne i odpowiedzialne prowadzenie księgowości firm, oparte na gruntownej znajomości przepisów prawnych i wysokich kwalifikacjach naszych pracowników.

Elastycznie dopasowujemy usługi do indywidualnych potrzeb i specyfiki firmy naszego Klienta. Każdego traktujemy indywidualnie i chętnie poświęcamy nasze zaangażowanie i czas.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych usług.