Monitoring

Monitoring to jeden z najlepszych sposobów ochrony dowolnego obiektu. Odpowiednio zbudowany i nadzorowany daje gwarancję kontroli otoczenia oraz wnętrza wybranej przestrzeni.

Przez umieszczenie kamer oraz rejestratora jesteśmy w stanie w każdym miejscu na świecie zobaczyć co dzieje się w danym miejscu – potęga Internetu!

Kamery umieszczone w rogach czy na ścianach nie przeszkadzają i nie psują wyglądu wnętrza danego miejsca. Działają bezgłośnie.  

Monitoring to BEZPIECZEŃSTWO Twoje i Twoich pracowników oraz klientów. Nikt nie chce zostać okradziony, ale nie zawsze jesteśmy w stanie się przed tym uchronić. Z pomocą monitorngu dostarczymy policji wszystkich niezbędnych dowodów na dokonanie tego czynu z dodatkową identyfikacją sprawcy. Znacznie ułatwi i przyspieszy to poszukiwania oraz odzyskanie straty chociażby w postaci ubezpieczenia. Monitoring pozwala nie tylko na identyfikacje sprawcy, ale działa również na psychikę potencjalnego złodzieja, który widzi, że może być rozpoznany dzięki kamerom. 

Zapewniamy:

– dostarczenie

– montaż

– instalację

– naukę w posługiwaniu się sprzętem