Microsoft AZURE

Platforma Microsoft Azure to rosnąca kolekcja zintegrowanych usług w chmurze . Dzięki zaawansowanym funkcjonalnościom możesz uruchamiać maszyny wirtualne, bazy danych SQL, tworzyć kopie zapasowe posiadanych zasobów i wiele innych, bez martwienia się o awarię czy starzejący się sprzęt i oprogramowanie. Microsoft Azure to platforma umożliwiająca szybsze działanie, osiąganie lepszych wyników i obniżenie kosztów w organizacji.


Większa produktywność

Platforma Azure to zintegrowane narzędzia, wstępnie skompilowane szablony oraz usługi zarządzane, które z wykorzystaniem posiadanych umiejętności i znanych technologii usprawniają tworzenie aplikacji oraz zarządzanie nimi.


Używanie otwartej i elastycznej platformy usługi w chmurze

Platforma Azure obsługuje najszerszy zakres systemów operacyjnych, języków programowania, struktur, narzędzi, baz danych i urządzeń. Uruchamianie kontenerów systemu Linux z integracją z rozwiązaniem Docker, tworzenie aplikacji w językach JavaScript, Python, .NET, PHP, Java i Node.js, tworzenie zapleczy dla urządzeń z systemami iOS, Android i Windows. Usługa w chmurze platformy Azure  obsługuje technologie już używane i wypróbowane przez miliony deweloperów oraz profesjonalistów IT.


Rozszerzanie istniejącego środowiska IT

Niektórzy dostawcy chmury każą wybierać między centrum danych a chmurą. Nie jest tak w przypadku platformy Azure, którą można łatwo zintegrować z istniejącym środowiskiem IT za pomocą największej sieci zabezpieczonych połączeń prywatnych, hybrydowej bazy danych i rozwiązań magazynowania oraz funkcji rezydencji i szyfrowania danych — Twoje zasoby pozostają tam, gdzie ich potrzebujesz. A dzięki usłudze Stos Azure możesz wdrożyć model programowania i wdrażania aplikacji platformy Azure w swoim centrum danych. Rozwiązania hybrydowej chmury platformy Azure łączą zalety obu podejść: więcej opcji IT, mniejsza złożoność i niższe koszty. Dlatego jest ona jedną z najlepszych dostępnych usług obliczeniowych w chmurze.


Skalowanie według potrzeb, płatność według użycia

Usługi platformy Azure z płatnością zgodnie z rzeczywistym użyciem można szybko skalować w górę i w dół odpowiednio do popytu, dzięki czemu zapłacisz tylko za to, czego użyjesz. Naliczanie według minut i zaangażowanie w oferowanie konkurencyjnych cen dla popularnych usług infrastruktury, takich jak moc obliczeniowa, magazyn i przepustowość, oznaczają, że zawsze dostaniesz najlepszą cenę za otrzymaną wydajność.


Ochrona Twoich danych

Wiemy, że niektóre organizacje wciąż wystrzegają się chmury. Dlatego firma Microsoft podjęła najdalej idące w branży zobowiązania co do ochrony i prywatności Twoich danych. Jesteśmy pierwszym dostawcą chmury, który zdobył uznanie urzędu Unii Europejskiej zajmującego się ochroną danych ze względu na przestrzeganie surowych praw Unii Europejskiej dotyczących prywatności. Firma Microsoft była także pierwszym dużym dostawcą chmury, który wdrożył nowy międzynarodowy standard prywatności dla chmur — ISO 27018. Uruchomiliśmy także Azure dla instytucji rządowych, autonomiczną wersję platformy Azure zaprojektowaną pod kątem spełniania rygorystycznych wymagań dotyczących zgodności dla podmiotów publicznych w Stanach Zjednoczonych.


Uruchamianie aplikacji w dowolnym miejscu

Platforma Azure to najlepsza usługa firmy Microsoft w chmurze, która korzysta z ogólnoświatowej sieci zarządzanych centrów danych firmy Microsoft zlokalizowanych w 30 regionach — to więcej krajów i regionów niż w przypadku usług Amazon Web Services i Google Cloud razem wziętych. Ten szybko rosnący, globalny system udostępnia mnóstwo możliwości uruchamiania aplikacji przy zapewnieniu klientowi doskonałej wydajności. Platforma Azure to także pierwszy wielonarodowy dostawca chmury w kontynentalnych Chinach.


Lepsze decyzje

Usługi analizy predykcyjnej platformy Azure, takie jak Uczenie maszynowe, Cortana Analytics i Analiza strumienia, na nowo definiują analizę biznesową. Podejmowanie lepszych decyzji, udoskonalenie obsługi klienta i odkrywanie nowych możliwości biznesowych na podstawie danych ze strukturą, bez struktury i przesyłanych strumieniowo z Internetu rzeczy.


Korzystanie z zaufanej usługi w chmurze

Nie masz pewności, jak wybrać dostawcę usług w chmurze? Od małych projektów programistyczno-testowych do ogólnoświatowych wydań nowych produktów — platforma Azure została stworzona tak, aby obsłużyć każde obciążenie. Ponad 66% firm z listy Fortune 500 polega na platformie Azure, która oferuje umowy SLA dla przedsiębiorstw dotyczące usług, całodobową pomoc techniczną oraz ciągłe monitorowanie kondycji usług. Nasi klienci to Skanska, Heineken, 3M, Dyson, Paul Smith, Mazda, GE Healthcare, Trek, McKesson, Milliman, Towers Watson, NBC Sports, TVB i wiele, wiele innych.